Drukuj

 

Zachęcamy do udziału w działaniach realizowanych w zadaniu pt. „Gmina Biała Piska przyjacielem środowiska”. Zadanie realizowane jest przez Towarzystwo Przyjaciół Gminy Biała Piska w ramach projektu grantowego wdrażanego przez LGD „Mazurskie Morze” dofinansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W konkursie na plakat można wygrać rower i trzykołową hulajnogę – spójrzcie na plakat i regulamin.

Uczniowie szkół podstawowych i przedszkolaki mogą uczestniczyć w wyjeździe edukacyjnym do ogrodów edukacyjnych (Motylarnia w Marcinkowie), gdzie zaplanowano udział w warsztatach ogrodniczo-recyklingowych (http://ogrodymarkiewicz.pl/edukacja/32-ogrodniczo-recyklingowe) i warsztatach dyniowych (http://ogrodymarkiewicz.pl/edukacja/41-warsztaty-dyniowe)

 

Zgłoszenia można dokonać indywidualnie, albo grupowo (np. nauczyciel lub wychowawca zgłasza grupę). Wyjazdy zaplanowane zostały na dwie wrześniowe soboty (21 i 28 września).

Dorosłych zapraszamy na wyprawę do Biebrzańskiego Parku Narodowego na poznawanie ścieżek przyrodniczych z przewodnikiem. Planowany wyjazd z Białej Piskiej w dniu 29 września 2019 r. około 8.00, powrót około 17.00.

Zgłoszeń na wyjazdy można dokonywać w następujący sposób:

- jako wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając informacje zgodne z kartą zgłoszenia oraz swoje imię i nazwisko i telefon kontaktowy,

- w formie skanu podpisanej karty zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w tradycyjnej formie poprzez dostarczenie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia do siedziby Towarzystwa Przyjaciół Gminy Biała Piska, ul. Sikorskiego 4, 12-230 Biała Piska (budynek Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, Pani Dorota Więcek) albo do siedziby Lokalnej Grupy Działania „Mazurskie Morze”, ul. Leśna 22, 12-250 Orzysz.

Pobierz: