Drukuj

Lokalna Grupa Działania „Mazurskie Morze” w ramach kampanii informacyjno- edukacyjnej pn. „Ekologiczne przedszkolaki z Mazurskiego Morza” finansowanej ze środków Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020 przeprowadziła konkurs plastyczny pt. „W czystej wodzie zdrowa ryba” skierowany dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

Celem konkursu było utrwalenie wiedzy na temat fauny i flory wśród najmłodszych mieszkańców. W powiecie piskim wzięły udział placówki takie jak: 

• Zespół Szkolno- Przedszkolny w Orzyszu 

• Zespół Szkolno- Przedszkolny w Okartowie 

• Zespół szkolno- Przedszkolny Nr 1 w Piszu

• Przedszkole Miejskie w Białej Piskiej

W powiecie mrągowskim wzięły udział placówki takie jak:

• Samorządowe Przedszkole „Słoneczny Zakątek” w Pieckach

• Przedszkole Publiczne Nr 2 „Bajka” z Oddziałem Integracyjnym w Mrągowie

• Szkoła Podstawowa- Oddział Przedszkolny w Bożem

• Szkoła Podstawowa- Oddział Przedszkolny w Marcinkowie

 Komisja konkursowa wyłoniła laureatów:

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Orzyszu

Kategoria dzieci w wieku 3 lat:

• I miejsce: Zuzanna Śmiechowska

Kategoria dzieci w wieku 4-5 lat:

• I miejsce: Nikola Zaręba

• II miejsce: Amelia Podeszwik

• III miejsce : Anna Stachelek

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Okartowie:

Kategoria dzieci w wieku 3 lat:

• I miejsce: Hanna Dziatkowiak

• II miejsce : Michalina Maniurska

• III miejsce: Bartosz Kleszczewski

Kategoria dzieci w wieku 4-5 lat:

• I miejsce: Natan Jankowski

• II miejsce: Aleksandra Makowska

• III miejsce: Julia Suska

Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 1 w Piszu

Kategoria dzieci w wieku 3 lat:

• I miejsce: Barbara Matysiak

• II miejsce: Anastazja Gobułowska

• III miejsce: Natalia Gutowska

Kategoria dzieci w wieku 4-5 lat:

• I miejsce: Julia Kalinowska

• II miejsce: Cezary Lipski

• III miejsce: Oliwier Tumulski

Przedszkole Miejskie w Białej Piskiej

Kategoria dzieci w wieku 3 lat:

• I miejsce: Oliwia Rąg

• II miejsce: Gabriela Przyborowska

• III miejsce: Zuzanna Karwowska

Kategoria dzieci w wieku 4-5 lat:

• I miejsce: Lena Wszeborowska

• II miejsce: Franciszek Bartosek

• III miejsce: Konrad Maciuk

Samorządowe Przedszkole  „Słoneczny Zakątek” w Pieckach

Kategoria dzieci w wieku 3 lat:

• I miejsce: Liwia Kaczmarczyk

Kategoria dzieci w wieku 4-5 lat

• I miejsce: Hanna Kaczmarczyk

• II miejsce: Hanna Borowska

• III miejsce: Hanna Machnowska

Publiczne Przedszkole Nr 2 „Bajka” z Oddziałem Integracyjnym w Mrągowie

Kategoria dzieci w wieku 4-5 lat:

• I miejsce: Tomasz Michalak

• II miejsce: Lena Siemieniako

• III miejsce: Agnieszka Skrajna

Szkoła Podstawowa- Oddział Przedszkolny w Bożem

Kategoria dzieci w wieku 3 lat:

• I miejsce: Zuzanna Suchecka

• II miejsce: Natalia Dzikowska

• III miejsce: Hanna Szczepaniak

Kategoria dzieci w wieku 4-5 lat:

• I miejsce: Jakub Seklecki

• II miejsce: Mikołaj Kowalczyk

• III miejsce: Kacper Szczepaniak

Szkoła Podstawowa – Oddział Przedszkolny w Marcinkowie

Kategoria dzieci w wieku 4-5 lat:

• I miejsce: Mateusz Jadach

• II miejsce: Dawid Grochowski

• III miejsce: Hanna Siegmund

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki oraz dyplomy. Zwycięzcom gratulujemy oraz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a także nauczycielom.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpeg 9.jpg