W dniu 21 luty 2020 roku w Hotelu AMAX w Mikołajkach odbył się Warsztat Refleksyjny na temat procesu realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania „Mazurskie Morze”. Warsztat refleksyjny jest elementem monitoringu i ewaluacji dotyczącej bieżącej oceny efektów wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „Mazurskie Morze” .

Celem warsztatu refleksyjnego było podsumowanie działań w 2019 roku według podpisanych umów o przyznanie pomocy.

W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego: Ewa Barcz, Joanna Paukszto, Małgorzata Łęczycka,  Przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska- Agnieszka Stajszczak oraz Lokalnej Grupa Działania „Południowa Warmia” - Tomasz Piłat, Członkowie Zarządu, Członkowie Rady Decyzyjnej, Komisja Rewizyjna, Pracownicy Biura LGD. 

Poniżej zamieszczamy formularz ankiety monitorującej  realizację Lokalnej Strategii Rozwoju. Bardzo prosimy wnioskodawców o wypełnienie ankiety i przesłanie jej drogą tradycyjną na adres Biura LGD w Orzyszu, ul. Leśna 22, 12-250 Orzysz  lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioskodawców, którzy podpisali umowy dofinansowania prosimy o wypełnienie i przesłanie ankiety do 15 stycznia 2019 roku.

Podczas Walnego Zebrania Członków w dniu 8stycznia przedstawiliśmy informacje z finansowej realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju w/g stanu na dzień 31.12.2017 r. Informacja przedstawia zakontraktowanie środków po przeprowadzonych przez LGD "Mazurskie Morze" w 2017 roku trzynastu naborach wniosków o dofinansowanie. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem, który zamieszczono poniżej. Czekamy również na Państwa uwagi, pytania, sugestie w zakresie postępów we wdrażaniu strategii. Można je przesyłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

program rozwoju obszarow wiejskich